MÖBLER / Bord / Skrivbord 16306169

nr 1630 6169

Skrivbord

Jugend. Bredd: 150 cm, djup: 78 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:29:34

1/7 16:42:11 1      Vinnande bud

Jugend